ОПЛАТА

УВАГА! Відправлення всіх посилок здійснюється тільки після внесення мінімальної передоплати за доставку.

 

Оплата при отриманні на відділенні "Нової Пошти" з попереднім внесенням передоплати за доставку.

 • Сума внесеної передоплати віднімається від ціни товару, який ви замовили. Решту суми ви можете сплатити після примірки / огляду товару на відділенні "Нової Пошти".
 • У разі, якщо вам не підійшов розмір / модель, ви можете відмовитися від отримання посилки на відділенні "Нової Пошти" і нічого не оплачувати, а сума внесеної передоплати покриє витрати магазину на доставку товару в дві сторони.
 • Сума комісії за накладений платіж залежить від вартості замовлення і розраховується за формулою 20 грн. + 2% від зазначеної вартості.
 • Реквізити банківської карти вам будуть відправлені в повідомленні після обробки замовлення. Передоплату за доставку можна внести будь-яким зручним для вас способом: переказ через мобільний банківський додаток, оплата через касу банку, через термінал, переказ з карти іншого банку.
 • Просимо звернути увагу, що при здійсненні переказу коштів може стягуватися комісія, тому обирайте найбільш комфортний для вас спосіб переказу, враховуючи, що на рахунок повинна бути зарахована повна сума передоплати, зазначена в повідомленні.
 • Дані умови вироблені багаторічним досвідом online-продажів. Щоб уникнути шахрайства з боку конкурентів і недобросовісних клієнтів, ми змушені зробити умови саме такими. Вони є однаковими для всіх клієнтів, тому що кожен клієнт нам однаково важливий та цінний.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Обов'язково повідомте про здійснення оплати по замовленню. Замовлення з непідтвердженим платежем не передається на відправку. Також просимо вас зберігати чеки (скріншоти або фото оплати з екрану терміналу), щоб уникнути непорозумінь.


ДОСТАВКА

 1. Доставка замовлень здійснюється тільки на відділення "Нової Пошти" по всій території України. Магазином не передбачено послуг самовивозу, кур'єрської доставки, доставка на поштамат та доставки за межі України.
 2. Всі посилки відправляються в робочий час з понеділка по п'ятницю протягом 24-х годин після підтвердження замовлення. При підтвердженні замовлення до 13:00 з великою вірогідністю воно буде відправлено в той же день. Але в роботі можуть виникнути непередбачувані, незалежні від нас обставини (перенавантаження на складі через велику кількість замовлень, технічні неполадки або збій роботи програмного забезпечення і т.д.), які затримують відправлення посилкок, тому в крайньому випадку замовлення будуть відправлені на наступний робочий день.
 3. Повідомлення з товарно-транспортною накладною (ТТН) вам прийде в день відправлення посилки після 19:00.
 4. Орієнтовні терміни доставки перевізником "Нова Пошта" - 1-3 дні, вони можуть змінюватися в залежності від дальності розташування вашого міста від міста відправлення посилки. Просимо звернути увагу, що на швидкість доставки замовлень даними перевізником магазин не впливає, тому, якщо вам потрібно отримати посилку до певного терміну, плануйте ваші покупки завчасно. Заздалегідь дізнатися орієнтовні терміни доставки з міста в місто ви можете на сайті "Нової Пошти".
 5. Термін зберігання посилки на відділенні "Нової Пошти" - 5 календарних днів. На 5-й день вашу посилку буде автоматично повернено назад відправнику без можливості продовження терміну зберігання. Тому, просимо вас оформляти замовлення у відповідні для вас терміни і своєчасно приходити на відділення за посилкою.
 6. Відстежити статус і місцезнаходження посилки можна на сайті "Нової Пошти".
 7. Вартість доставки службою «Нова Пошта» залежить від ваги і суми замовлення. В середньому доставка становить 120 грн. (з урахуванням комісії за переказ грошей). При 100% передоплаті на карту, доставка в середньому становитиме 50-80 грн.