Система нарахування персональних знижок і бонусів в інтернет-магазині ROZMIR.IN.UA

Інтернет-магазин ROZMIR.IN.UA надає своїм клієнтам можливість купувати товари з персональними знижками від 2% до 5%. Розмір персональної знижки залежить від загальної суми покупок товарів на сайті:

2% - від 2000 грн.

3% - від 5000 грн.

4% - від 8000 грн.

5% - від 15000 грн.

 

Знижка закріплюється за вашим обліковим записом на сайті, з якого було оформлено і викуплене замовлення. Сума покупок на сайті з різних облікових записів не об'єднується.

Питання та відповіді:

  • Як стати учасником дисконтної програми? Для того, щоб отримати персональну знижку, необхідно бути зареєстрованим користувачем і мати персональний кабінет на нашому сайті. Після цього необхідно зробити покупку і оплатити ваше замовлення. Протягом наступних 5 - 10 робочих днів ви стаєте учасником програми персональних знижок. При подальшій авторизації, ціна товару на сайті буде перераховуватися автоматично з урахуванням розміру вашої персональної знижки.
  • Як збільшити розмір знижки? Розмір знижки призначається залежно від суми покупок на сайті. Вартість кожного наступного замовлення сумується з попереднім і, при досягненні певної суми, розмір персональної знижки збільшується автоматично.
  • Як дізнатися який розмір моєї знижки? На сайті, при оформленні замовлення в особистому кабінеті, буде відображатися ціна товару з урахуванням персональної знижки.
  • Що буде зі знижкою, якщо доставлене замовлення не було оплачено? Якщо одержувач не сплатив доставлене замовлення, то знижка власника особового кабінету не збільшується.
  • Коли знижка стає активною? Персональна знижка стає активною через 5 - 10 днів після отримання замовлення.
  • Чи підсумовуються знижки за дисконтною програмою з іншим акціями на сайті? Знижка не поширюється на товар, який бере участь в акціях.

Приємних покупок, ваш ROZMIR.